Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Свято Нового року

Дата: 29 березня 2023 о 11:06
94 перегляда

Ось і добігають останні дні 2022-го року, що ввійде в новітню історію нашої держави як рік найжорстокішої війни й водночас всенародного єднання.
Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, Ми вистояли! Не втратили віри та мужності. Натомість стали незламними та нездоланними. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.
Не зважаючи на війну, у нашій гімназії відбулося свято Миколая та Нового року. Традиційно всі учні гімназії отримали подарунки
Висловлюю щиру подяку старості Підберезького старостинського округу Локтіонову Володимиру Сергійовичу за придбання подарунків дітям до Свята Миколая. А, також окрему подяку висловлюю нашому постійному спонсору новорічних подарунків ТОВ «УНІПЛИТ». У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діють наші спонсори. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя, міцного здоров’я, оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці. Нехай 2023 рік стане для вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи!
Дорогі Друзі!!! Нехай у Новому році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Бажаю всім міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.