Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 21 common:people_all_forms
    
Новини

Новини

На сайті МОН оприлюднено рекомендації щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації. Так, на відповідній сторінці у розділі «Цивільний захист та безпека життєдіяльності» оприлюднено наступні матеріали:

«Абетка безпеки»
мапа з адресними місцями укриттів у підземному просторі Києва
рекомендований вміст тривожної валізи
брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»
посібник «Супергерої безпеки», створений психологинею Світланою Ройз

11 лютого о 07:01 | Гошовський М. І. | no comments

7 грудня – Всесвітній день української хустки
Хустка — крила над батьківським краєм.
Вона барви ввібрала у себе —усі.
Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.
І недарма сказано; "Що хустка личить кожному до лиця".

17 грудня 2021 о 11:15 | Гошовський М. І. | no comments

День пам'яті жертв Голодомору – це щорічна жалобна дата в Україні. Наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. Дата встановлена з метою вшанування пам'яті мільйонів наших співвітчизників, які постраждали від злочинних дій радянської влади.

17 грудня 2021 о 11:13 | Гошовський М. І. | no comments

З Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.
Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української

17 грудня 2021 о 11:11 | Гошовський М. І. | no comments

З метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у Підберезькій гімназії організовано роботу гуртків за інтересами: "Юні знавці Біблії", керівник Головата М.В., "Палітра" керівник Сабадаш Л.Б., хореографічний гурток керівник Березан А.І.
Під час роботи гуртка "Юні знавці Біблії" діти ознайомлюються з біблійними оповіданнями. До кожної теми є практичні творчі завдання.
До теми "Господь створює світ" гуртківці працювали з пластиліном і підготували колективну роботу "Який чудовий цей світ ".
При ознайомленні з темою "Бог створює людей " учасники гуртка індивідуально виконували практичне завдання з допомогою ниток "Створюю ляльку".
Після опрацювання теми "Великий потоп. Ноїв ковчег " діти з допомогою батьків виготовляли кораблики з підручних матеріалів.
При вивченні біблійного оповідання про Вавилонську вежу гуртківці працювали в групах. Одна група створювала вежу з картонних коробок, інша - з конструктора, а також створювали малюнки на дану тему.

17 грудня 2021 о 11:07 | Гошовський М. І. | no comments

Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без підтримки влади та спонсорської підтримки. Не є виключенням і Підберезька гімназія. Наш навчальний заклад постійно підтримують благодійники-підприємці, депутати. Сьогодні ми хочемо подякувати депутатському корпусу Долинської міської ради, міському голові Івану Ярославовичу Диріву, заступнику міського голови Аллі Вікторівні Шевченко, старості села Підбережжя Локтіонуву Володимиру Сергійовичу
за дуже потрібний подарунок для школи.
Відповідно рішення Долинської міської ради від 22.07.2021 року № 532-11/2021 "Про внесення змін до програми розвитку благоустрою та інфраструктури сільських населених пунктів Долинської територіальної громади на 2021 рік", для Підберезької гімназії було виділено 70 тисяч гривень. За ці кошти було придбано 5 смарт телевізорів LG SMART TV 43", 5 кронштейнів кріплення і лазерний принтер CANON i-sensys MF3010. На сьогоднішній день всі класи, включно з підготовчим класом, на 100% забезпечені мультимедійним обладнанням, яке буде використовуватися у навчальному процесі
Шановні представники місцевої влади, за те, що ви нас не забуваєте, дай Боже вам та вашим сім'ям міцного здоров'я та благополуччя, довгих років життя і ще не один рік працювати на своїй посаді на благо нашої громади. Пам'ятайте, добро яке ви зробили, обовязково повернеться вам сторицею.
ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!!

3 листопада 2021 о 07:34 | Гошовський М. І. | no comments

Громадська організація "Україна без сміття"надіслала подарунок до нашої бібліотеки - прекрасну збірку дитячих книжок. Тож запрошуємо здобувачів освіти Підберезької гімназії до бібліотеки, бо як казав колись відомий англійський філософ Френсіс Бекон книги - це кораблі думки, що мандрують хвилями часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління

3 листопада 2021 о 07:32 | Гошовський М. І. | no comments

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.
Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

3 листопада 2021 о 07:26 | Гошовський М. І. | no comments

Відповідно до позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційУкраїни від 21 вересня 2021 року, постанови Кабінету міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981 в Україні з 23 вересня вводиться "жовтий" рівень епіднебезпеки
Відповідно до пункту 5-6 протоколу № 7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради з 23 вересня навчальний процес для учнів 5-9 класів Підберезької гімназії буде призупинений

23 вересня 2021 о 11:25 | Гошовський М. І. | no comments

Вибори президента гімназії – невід'ємна складова учнівського самоврядування, чітко спланований та організований процес, який реалізовується в залученні учнівського колективу до планування, організації та контролю навчальної та виховної роботи закладу освіти.
У нашій гімназії стартувала передвиборча кампаніця на посаду президента Учнівської республіки Підберезької гімназії. 24 вересня серед учнів 5-9 класів відбудеться таємне, демократичне голосування.
Наші кандидати

23 вересня 2021 о 11:19 | Гошовський М. І. | no comments

1 вересня - День знань. Це перший дзвоник у школі і хвилювання, море квітів і білих бантів, це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. Сьогодні Підберезька гімназія відкрила двері двері для своїх учнів.
Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

23 вересня 2021 о 11:15 | Гошовський М. І. | no comments

09 червня, учні 7 класу, разом зі своїм класним керівником Сабадаш Лідією Богданівною, провели незабутню велоекскурсію мальовничими куточками нашого села Підбережжя. Діти мали змогу поєднати корисне їз приємним - вони гарно відпочили, повеселилися а також побачили цікаві куточки нашого села

11 червня 2021 о 06:41 | Гошовський М. І. | no comments

У період з 31 травня по 9 червня У Підберезькій гімназії проходили навчальні екскурсії та навчальна практика. На запрошення адміністрації закладу в гімназію приїздили цікаві люди, розповідали про історію нашого краю, показували археологічні знахідки, проводили майстер клас із плетіння вервиці. Учні нашої гімназії зустрічалися з пожежниками, мали можливість задати всі питання, що їх цікавлять. Відвідали цікаві місця та розважальні центри, побували у кінотеатрі, були на фабриці, де виготовляють металопластикові вікна
В цілому, всі дуже задоволені, діти дізналися та побачили багато цікавого та повчального

11 червня 2021 о 06:35 | Гошовський М. І. | no comments

Сьогодні, 01 червня, до нашої гімназії завітали гості із села Тисів, які займаються пошуковою та краєзнавчою роботою. Учні нашої гімназії мали змогу предметно познайомитися з історією нашого краю, побачити, як виглядала зброя, знаряддя праці, монети часів бронзової доби, Київської Русі, середньовіччя.
Хочеться висловити велику подяку пану Василю, який доступно провів екскурсію для наших учнів і побажати йому та його колегам здоров 'я та нових, цінних знахідок.

2 червня 2021 о 05:54 | Гошовський М. І. | no comments

Навчальний рік до фінішу добіг.
От і усе, скінчилися уроки.
І перед вами – тисячі доріг,
Де самостійно здійсните ви кроки
І виберете ту, лише одну,
Що поведе вперед по вашій долі.
То ж вибирайте сонячну, ясну,
Дорогу світлу у квітковім полі,
Яка до щастя завжди приведе,
З якої видно горизонти й далі,
На ній ви не оступитесь ніде,
А проживете чесно й без печалі

2 червня 2021 о 05:49 | Гошовський М. І. | no comments

День здоров'я у Підберезькій гімназії
Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою 25 травня у нашій гімназії пройшов День Здоров’я.
День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

2 червня 2021 о 05:46 | Гошовський М. І. | no comments

Дорогі друзі!
Вітаємо усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

2 червня 2021 о 05:42 | Гошовський М. І. | no comments

5 травня 2021 року до нашої гімназії завітали інспектори із Долинської ювенальної превенції з метою попередження булінгу в закладі освіти.
Інспектори розказали здобувачам освіти багато цікавої інформації на тему «STOP булінг». Метою їхньої роботи було знайомство з поняттям «булінгу», його попередження; виховувати в учнів почуття переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.
Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі.Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему. Наприкінці зустрічі учні Підберезької гімназії та інспектори ювенальної превенції, на вхідній брамі гімназії зав'язали символічні блакитні стрічки із написом STOP булінг.

7 травня 2021 о 07:58 | Гошовський М. І. | no comments

Здобувачі освіти Підберезької гімназії під керівництвом керівника гуртка "Палітра" Сабадаш Лідії Богданівни та гуртка "Юні знавці Біблії" Головатої Марії Володимирівни організували виставку художніх робіт на папері і на асфальті присвячену Великоднім святам, а також створили Великодню композицію

30 квітня 2021 о 09:06 | Гошовський М. І. | no comments