Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 21 common:people_all_forms

Поради психолога

Date: 19 вересня 2018 о 22:43, Refreshed 29 грудня 2019 о 14:35

Поради для батьків.

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

• При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень.

• Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

• Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

•  Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

•  Наступним кроком має бути ознайомлення з точкою зору протилежної сторони конфлікту (вчителя, інших школярів) ·

• Контролюйте свої емоції. Уникайте суджень щодо дій та висловлювань протилежної сторони.

• ПАМ’ЯТАЙТЕ! У жодному випадку Ви НЕ маєте права морально чи фізично чіпати іншу дитину!

• Пошук виходу з конфлікту має відбуватися при спільній бесіді батьків, учнів і класного керівника. Якщо спроби вирішення конфлікту зазнають фіаско, слід звернутися до шкільної адміністрації, психолога. · Але якщо у дитини при конфліктах з однокласниками регулярно з'являються синці, доведеться діяти рішуче і підключати керівництво школи та інших батьків.

ПРОФІЛАКТИКА КОНФЛІКТІВ В ШКОЛІ

• Для того, щоб дитина не потрапляла в гущу конфліктів, виховуйте у неї почуття власної гідності та толерантне ставлення до оточуючих.

• Вивчайте школяра ні в якому разі не показувати свій страх і не піддаватися на провокації. Але при цьому необхідно прищеплювати в дітях повагу до вчителів та оточуючих.

•  У тому, як уникнути конфлікту в школі, важливу роль грають і батьки. Слід постійно підтримувати зв'язок з класним керівником. У напружених ситуаціях не відстоюйте сліпо позицію вашої дитини, вислухайте і протилежну сторону.

Comments:
Only authorized users can leave comments.