Нова ціна на пакет розширеного функціоналу "E-schools" PRO
У ВАС ЩЕ Є ЧАС!
Вітаємо зі святами!
Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
З Новим роком !
Запрошуємо на навчання!
Як Вам новий сайт?

Система відеоспостереження у нашій школі

Дата: 12 травня 2019 о 19:20
116 переглядів

Задля безпеки дітей у Підберезькій ЗОШ І-ІІ ступенів встановили камери відеоспостереження. На це витратили кошти із сільського бюджету.
Наша школа − перша на Болехівщині, яку обладнали системою відеоспостереження. Втілити цей проект вдалося завдяки сільському голові Романів Надії Василівні. Система відеоспостереження − це один із найкращих способів контролю за поведінкою учнів, за розв'язанням конфліктних ситуацій та попередженням небезпечних ситуацій. Камери розташовані по коридорах, місцях, де найбільше часу проводять діти на перервах. Доступ до пункту спостереження є в директора школи. Відео з камер зберігаються на сервері впродовж місяця. Запис ведеться цілодобово, тож у разі виникнення конфліктної ситуації можна звернутися до директора школи, переглянути запис та з'ясувати деталі подій, що відбуваються у школі.
У найближчому майбутньому, планується вивести камери на шкільне подвір'я та ігровий майданчик.
І на сам кінець хочеться висловити слова вдячності сількому голові Романів Надії Василівні за її підтримку і допомогу школі. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого села та нашої школи. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.